EUR
Majetku Podrobnosti

EUR
Popis

NA PREDAJ – 1 izbový byt – REZERVOVANÉ !

Dom -

Pekný byt v projekte OBERON sa nachádza na 1/14 posch. Kresánkova ul., Bratislava IV, KARLOVA VES, Dlhé Diely, rok kolaudácie 2005, orientácia bytu: JJV – JJZ, centrálne vykurovanie. Príslušenstvom bytu sú: kuchyňa, kúpeľňa s WC, vstupná hala, zasklená lodžia, pivnica.
Pre majiteľov bytov dom dosahuje s vlastným parkoviskom s prístupom cez diaľkový ovládač.
Obytný dom s 2 výťahmi je samostatne stojaci, 15 nadzemných podlaží bez podpivničenia. 1n.p. je vstupné s občianskou vybavenosťou, spoločné priestory, pivničné kobky vlastníkov bytov a obchodné priestory správcovskej spoločnosti s výkladom a samostatným vstupom z ulice. V dome sa nachádza 66 bytov. Nosná konštrukcia je železobetónová monolitická stenová a stĺpová s obvodovým výplňovým tehlovým murivom.

Predsieň …………………………… 2,73 m2
Kuchyňa ……….. …………………. 9,54 m2
Izba ………………….. …………….. 25,38 m2
Kúpeľňa ………………………. …… 4,77 m2
Pivnica ……………………………… 1,98 m2
_______________________________________
Obytná plocha bytu ………….. 43,9 m2 + zasklená loggia 7,83 m2

+ spoločné kočikárne

Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou.
Na podlahe bytu sa nachádzajú laminátové parky, v sociálnom zázemí dlažba.
Mesačné prevádzkové náklady: ……… EUR (zálohové platby
OKOLIE pre bývabnie:
Výborná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti. V dosahu do 100m od domu je rozvinutá sieť obchodov a služieb, ktoré na dynamicky sa rozvíjajúci komplex mestskej časti Dlhé Diely.V dostupnej vzdialenosti 50 m je na Kresánkovej ul., Sieti TESCO Expres a TERNO av dostupnej vzdialenosti BILLA na Majerníkovej ul., Kde sú aj ďalšie obchody a služby, reštaurácie a pod. O centra Bratislavy je vzdialený 5 km, dopravné spojenie cca 20 min. Matejkova ul. je priamo napojená na devínsku cestu. V tesnej blízkosti domu je zástavka autobusov a tambusov, MHD. V dostupnej vzdialenosti MHD je kompletná občianska vybavenosť na úrovni mestskej časti Karlova VES – poliklinika, Miestny úrad, zdravotné stredisko, pošta, banky, Polícia, kultúrne aktivity v Kultúrnom dome. Na Majerníkovej ul. je Základná škola, Materská škola a stredná súkromná škola. Pred obytným domom je aj Detské ihrisko. V dostupnej vzdialenosti nad 1 km je chránená prírodná oblasť Kráľov vrch a Karloveské rameno, ďalej DEVÍN, kúpalisko, tenisové kurty a štadión.
Byt je ideálnou starostlivosťou o dynamických ľudí, ktorí chcú mať moderné bývanie a zároveň vyžadujú výbornú dostupnosť kamkoľvek v meste.

Poznámka k cene:  Vrátane všetkých poplatkov za prevod vlastných práv.

Nehnuteľnosť Ponúka
  • Dom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *