NA PREDAJ – 1 izbový byt na Dlhých Dieloch so zasklenou loggiou. Projekt OBERON

135000

Pekný byt sa nachádza na 1/14 posch. Kresánkova ul., Bratislava IV, KARLOVA VES, Dlhé Diely, rok kolaudácie 2005, orientácia bytu: JJV – JJZ, centrálne vykurovanie. Príslušenstvom bytu sú: kuchyňa, kúpeľňa s WC, vstupná hala, zasklená loggia, pivnica.
Pre majiteľov bytov dom disponuje s vlastným parkoviskom s prístupom cez diaľkový ovládač.
Obytný dom s 2 výťahmi je samostatne stojaci, 15 nadzemných podlaží bez podpivničenia. 1n.p. je vstupné s občianskou vybavenosťou, spoločné priestory, pivničné kobky vlastníkov bytov a obchodné priestory správcovskej spoločnosti s výkladom a samostatným vstupom z ulice. V dome sa nachádza 66 bytov. Nosná konštrukcia je železobetónová monolitická stenová a stĺpová s obvodovým výplňovým tehlovým murivom.

Predsieň……………………………2,73 m2
Kuchyňa……………………………9,54 m2
Izba………………………………….25,38 m2
Kúpeľňa…………………………….4,77 m2
Pivnica………………………………1,98 m2
_______________________________________
Obytná plocha bytu …………..43,9 m2 + zasklená loggia 7,83 m2

+ spoločné kočikárne

Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou.
Na podlahe bytu sa nachádzajú laminátové parkety, v sociálnom zázemí dlažba.
Mesačné prevádzkové náklady: ……… EUR (zálohové platby
OKOLIE pre bývabnie:
Výborná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti. V dosahu do 100m od domu je rozvinutá sieť obchodov a služieb vzhľadom na dynamicky sa rozvíjajúci komplex mestskej časti Dlhé Diely.V dostupnej vzdialenosti 50 m je na Kresánkovej ul.,  sieť TESCO Expres a TERNO a v dostupnej vzdialenosti BILLA na Majerníkovej ul., kde sú aj ďalšie obchody a služby, reštaurácie a pod. O centra Bratislavy je vzdialený 5 km, dopravné spojenie cca 20 min. Matejkova ul. je priamo napojená na devínsku cestu. V tesnej blízkosti domu je zástavka autobusov a tambusov, MHD. V dostupnej vzdialenosti MHD je kompletná občianska vybavenosť na úrovni mestskej časti Karlova VES – poliklinika, Miestny úrad, zdravotné stredisko, pošta, banky, Polícia, kultúrne aktivity v Kultúrnom dome. Na Majerníkovej ul. je Základná škola, Materská škola a stredná súkromná škola. Pred obytným domom je aj Detské ihrisko. V dostupnej vzdialenosti nad 1 km je chránená prírodná oblasť Kráľov vrch a Karloveské rameno, ďalej DEVÍN, kúpalisko, tenisové kurty a štadión.
Byt je ideálnou voľbou pre dynamických ľudí, ktorí si chcú vychutnať moderné bývanie a zároveň požadujú výbornú dostupnosť kamkoľvek v meste.

Poznámka k cene: Vrátane všetkých poplatkov za prevod vlastníckych práv.

Property Details

  • Property ID: 123-333
  • Rooms: 1
  • Baths: 1
  • Lot Area: 44
  • Contract: sale

Amenities

  • Balkón

Location