Under Offer
Majetku Podrobnosti

Under Offer
Popis

Predaj priestranný 4 izbový byt Petržalka ulica Viglašská, pivnica, balkón

Dom -

Exkluzívne. Predaj 4 izbový zrekonštruovaný veľkometrážny byt v Petržalke blízko parku, detského ihriska, out- doorového ihriska v blízkosti lesoparku, Draždiaku, v blízkosti zastávka MHD v zrekonštruovanom zateplenom panelovom dome s dvoma vchodmi ulica Víglašská. Zrekonštruovaný zateplený dom vstup novými hliníkovými dverami so vstupom na elektrický čip, nové schránky, zrekonštruované spoločné priestory, schodiská, nový výťah, k bytu patrí latková pivnica v prízemí obytného domu.
Byt sa nachádza na 6/8 s novým výťahom na poschodí sú 2 byty. Zrekonštruovaný byt má plávajúce podlahy, izby, dlažba – chodba, kuchyňa, WC a kuchyňa, v celom byte sú vonkajšie a vnútorné žalúzie, lodžia je zasklená fínskym bezrámovým systémom, podlaha je dlažba.
Jedná sa o veľkometrážny 4 izbový byt v krajskej sekcii, s výmenou 92,33 m2 otočený na Severozápadnú slnečnú stranu, výška stien 2,65m, v byte sú nové plastové okná, nové zárubne, nové merače, elektrostatické hlavice. Vstupnými bezpečnostnými dverami sa dostaneme do priestorových chodieb s dlažbou, zabudované 2 x roll.-door. Samostatná toaleta s malým umývadlom a závesným WC je vpravo od vstupných dverí. Samostatná kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou, umývadlom a skrinkami. Oproti vstupným dverám je otvorený vstup do obývačky spojenej s kuchyňou. Kuchyňa je oddelená od obývačiek barovým pultom. Nová drevená vstavaná kuchynská linka zo vstavaných spotrebičov, plynová varná doska, zabudovaná elektrická rúra digestor, z kuchyne sa vychádza na zasklennú loggiu.
Z obývačky sa pohybujú do 1. izieb s veľkým priestorovým priestorom roll-dor
Vľavo od vstupných dverí sa nachádza 2. izba s roll-dor, vedľa ktorej nie je samostatný vstup do 3. izieb s roll-dor.
Výmena:
1. izba: 19,53 m2
2. izba: 11,91 m2
3.izba: 13,64 m2
4. izba: 13,64 m2
kúpelka: 4,66 m2
WC: 1,21 m2
Kuchyňa: 10, 10 m2
Hala: 12, 57 m2
Video byt dole v inzeráte !!!!
SPOLU: 87,26 m2 + lodžia 3,42 m2 + pivnica 1,65 m2 = 92,33 m2

Nehnuteľnosť Ponúka
  • Dom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *