Majetku Podrobnosti

Popis

Prenájom garzónky v centre BA s klimatizáciou – aj krátkodobo

Dom -

BEZ PROVÍZIE – prenájom je priamo od majiteľov, pre upresnenie voľných termínov nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.
Ponúkame garzónku  na krátkodobý prenájom od 1 týždňa do 2-3 mesiacov.
Klimatizovaný apartmán s dvorom a terasou v blízkosti hlavnej železničnej stanice s dobrou dostupnosťou všetkými smermi
Minimálna doba prenájmu je 1 týždeň. Maximálna obsadenosť sú 2 dospelé osoby. Apartmán nie je vhodný pre malé deti z bezpečnostných dôvodov v spoločných priestoroch. Ubytovanie s domácimi zvieratami nie je možné.
Popis:
Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 1 izbový apartmán/ garzónka 26 m2 na 1 poschodí domu aj s malou terasou na prízemí v tichom súkromnom dvore. Nachádza sa v Starom meste v súkromnom obytnom dome. Na terase je záhradný nábytok s možnosťou posedenia – fajčenie je možné priamo na terase
Apartmán je plne zariadený pre 2 osoby. Rekonštrukcia prebehla v roku 2020 nové drevené okna, nová sanita v kúpeľni, nove zariadenie celého apartmánu.
V apartmáne je:
2x jednolôžková posteľ, – pri krátkodobom prenájme je k dispozícii aj povlečenie a 2 ks uterákov na osobu – výmena 1x týždenne v cene, 1x skriňa s vešiakmi, TV s káblovým rozvodom, klimatizácia s ionizátorom vzduch (ničí vírusy a baktérie).
kuchynská linka s drezom: rýchlovarná kanvica, mikrovlná rúra, kávovar, toaster, elektrická – keramická platnička, chladnička, poháre, taniere, riady a základné vybavenie pre krátkodobý pobyt
jedálenský stôl so stoličkami
nova kúpeľňa s WC a sprchovým kútom
K dispozícii je aj práčka, sušiak, žehliaca doska, žehlička, upratovacie potreby…
Pred domom je možnosť parkovať zadarmo na verejných parkovacích miestach, prípadne na parkovisku pri dome – za poplatok počas pracovných dní, cez víkend zdarma.

Cena je za 1-2 osoby vrátane všetkých energii, vody, káblovej TV a internetu

1 týždeň:175 EUR
2 týždne:340 EUR
3 týždne:490 EUR
4 týždne:630 EUR

mesiac – 650 EUR

cena je vrátane posteľného povlečenia a uterákov a všetkých energii, kúrenia teplej vody, internetu a káblovej TV, klimatizácie

BEZ PROVÍZIE
vratná kaucia len pri prenájme dlhšom ako 1 mesiac vo výške 200€, prípadne dohodou.

Nehnuteľnosť Ponúka